Powiększ penisa
o 7,5 cm!!!

To nie prawda, że wielkość nie ma znaczenia!!!

Według najnowszych badań aż 33.8%
respondentek stwierdziło, że ma
częściej orgazm pochwowy gdy
współżyje z mężczyznami z większym
penisem.Czy istnieje bezpieczny sposób na powiększenie penisa?


Penisa nie można mechanicznie wydłużyć. Nie wierz w zbawienne działanie ekstenderów i pompek, nie daj się namówić na zabieg chirurgiczny. Te wszystkie działania nie sprawią, że Twój członek będzie większy – mogą natomiast sprawić, że podczas erekcji zaczniesz odczuwać ból i dyskomfort.


XtraSize to środek, który działa bezpośrednio na ciała jamiste wewnątrz Twojego członka, zwiększając chłonność. Dzięki jego działaniu penis pęcznieje do znacznie większej objętości, niż przed zastosowaniem preparatu. W efekcie, długość i grubość penisa oraz intensywność samej erekcji ulegają zwiększeniu.

Janek przed i po...

Zobacz jak zmieniłem swoje życie

Miałem dość swojego małego penisa! Postanowiłem to zmienić!

Czy mi się udało? >>

Co powoduje naturalną erekcję?


Penis składa się z dwóch równoległych ciał jamistych oraz ciała gąbczastego, tworzącego żołądź prącia. Erekcję powoduje proces wypełniania tych ciał krwią, spowodowany wzrostem ciśnienia krwi i podnieceniem. Gdy te ciała zaczyna wypełniać krew, zaczynają się one rozszerzać wewnątrz penisa, wielokrotnie zwiększając jego rozmiar.
Podczas erekcji, Twój organizm wypełnia krwią ciało jamiste do absolutnego maximum. To właśnie sprawność ciała jamistego kontroluje rozmiar Twojego penisa podczas erekcji w stopniu większym, niż wszystko inne.

Opinie klientów

Krzysiek 42 lata

Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 3 cm większy! Jestem szczęśliwy, że znowu wróciłem do gry i czuję się wspaniale.

Andrzej 33 lata

Stresujący tryb życia i nie za duże przyrodzenie prawie wpędziły mnie w depresję. Znajomy polecił mi jednak XtraSize i... zyskałem 6 cm i wielką satysfakcję z życia :)

XstraSize zawiera wyłącznie naturalne składniki. W składzie znajdziecie między innymi:

  • L-Arginine HCl: aminokwas niezbędny w organizmie do syntezy tlenku azotu, który umożliwia zachowanie elastyczności układowi tętniczemu. Poza tym wspomaga wydzielanie hormonów w naszym organizmie – między innymi hormonu wzrostu.

  • Pumpkin seed: doskonałe źródło białka. Hamuje apetyt, wzmacnia prostatę i poprawia sprawność seksualną.

  • Panax Ginseng:znany i ceniony w medycynie dalekiego wschodu. Dodaje energii, pomaga zwalczyć zmęczenie, poprawia koncentrację. Jest doskonałym afrodyzjakiem, podtrzymuje sprawność seksualną.

  • Sarsaparilla: roślina stosowana od dawana jako środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Używana jest również w leczeniu chorób układu moczowego, chorób prostaty oraz impotencji.

  • Stinging Nettle: stosowana w łagodzeniu objawów łagodnego przerostu gruczołu krokowego.

  • Licorice Root: wpływa pozytywnie na układ hormonalny, wspomaga ogólne funkcjonowanie organizmu, zwiększa sprawność seksualną u mężczyzn.Kup XtraSize teraz!!!

Dr. Aaron Gale poleca